Raktáros munaktársunkat keressük

A siklósi székhelyű BONUS Kft. egy 25 éves múlttal rendelkező takarítóeszköz gyártó cég, immár közel 220 munkatárssal. Készáru-raktárunkba keressük megbízható raktáros kollégánkat. Olyannak képzeljük el, aki magabiztosan kezeli a targoncát, szereti az igényes és tiszta megoldásokat, de legfőképp szereti a szakterületet: Te fogsz felelni a kamionok szakszerű megrakodásáért, te fogod felügyelni a palettázás minőségét, kezelni és megbízhatóan kiszolgálni a logisztikai igényeket. Cégünknél ez egy megbecsült pozíció, hiszen partnereinkhez az általad felpakolt minőségben kerülnek az áruk.

2022. augusztus 12.

Részletes feladatkör:

  • Készáru kézi és gépi mozgatása a raktárba/ban
  • Raklapok előkészítése, automatikus palettázógép kezelése
  • Áruk összeállítása partnerek részére, raklapozás
  • Elektromos meghajtású targonca kezelése, áru fel/lepakolása

A munkakörhöz tartozó elvárások, felvételi előnyök:

  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, igényes, kritikus és precíz munka végzés
  • Jó állóképesség
  • Segítőkész magatartás
  • Érvényes targoncás jogosítvány
  • Szakképzettség előny

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős (8 óra) foglalkoztatás
  • Rendezett munkakörülmények
  • Segítőkész kollégák és támogató vezetők
  • Megfelelő munkavégzés esetén fejlődési lehetőség (egyéb feladatkörök ellátásával növelhető munkabér)
  • Bérezés személyes megegyezés alapján (átlagosnál magasabb)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Siklós, Ipartelepi út 2.
  • 07:00 – 15:30
  • 30 perces ebédszünet

    Add le jelentkezésed!

    Elfogadom és megértem az adatkezelési tájékoztatót
    Hozzájárulok, hogy megkeressenek az állásajánlattal kapcsolatban

    Keresés
    Termékek Takarítási tippek Hírek
    Choose your language
    Magyar English Deutsch Hrvatski Română Slovensky čeština русский український